Document

Tervisielegging Deelhoofdstuk 81.3 en 81.4 Oppervlakbehandeling

Profielfoto van Barbara Hasselaar
4 maart 2025 | 1 minuut lezen

Bij een eerdere actualisatie van het onderwerp ‘Oppervlakbehandeling’ in 2015, is gekozen voor een indeling in twee afzonderlijke deelhoofdstukken. Een deelhoofdstuk 81.3 met bepalingen die betrekking hebben op een oppervlakbehandeling die door de aannemer is gespecificeerd en een deelhoofdstuk 81.4 met bepalingen die betrekking hebben op een oppervlakbehandeling die door de opdrachtgever is gespecificeerd. Het voorliggende tervisieleggings document geeft inzicht in de voorgenomen wijzigingen.

In een grove analyse naar het gebruik van beide deelhoofdstukken, blijkt dat bijna uitsluitend gebruik wordt gemaakt van de oppervlakbehandeling die door de opdrachtgever is gespecificeerd. Dit sloot aan bij de verwachting van de werkgroep. Om die reden is besloten om de specificatie door de aannemer niet meer te faciliteren in RAW.

Het voorliggende tervisieleggings document geeft inzicht in de voorgenomen wijzigingen.

Het is zeer waardevol om je reactie te geven zodat we weten dat de juiste stappen zijn gezet met de herziening van de huidige teksten.

Reactie
Reacties kunnen met behulp van het te downloaden Word-sjabloon tot 15 april 2025  worden ingediend.

2 documenten toegevoegd